ES30WAY

Vasta
es7gm
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Mär 2006, 22:47
QTH Locator:
Asukoht: Viljandi/Tallinn

ES30WAY

Postitus Postitas es7gm »

Tere!

Kes läinud laupäeval ringi kuulasid teavad, et järgmisest nädalast läheb leedukate eestvedamisel käima Balti keti 30 aastapäeva üritus. Toimub see kõik Eesti, Läti ja Leedu ühingute koostööna. Sellest tulenevalt on nädala jagu (19.august 00:00UTC kuni 25.august 23:59UTC) eetris kutsungid ES30WAY, LY30WAY ning YL30WAY.

Reeglid on tehtud päris lihtsaks. 30 juubeli puhul tuleb kokku saada 30 punkti. Iga side eelpool mainitud kutsungitega annab 5 punkti. Tööliigid on jaotatud kolmeks – CW, SSB ja DIGI. Seega ES30WAY annab 5 punkti nii CW, SSB kui ka DIGI modes. Olgu mainitud, et DIGI alla lähevad kokku kõikvõimalikud FT8, JT65,RTTY, PSK31 jt moded. Ehk siis lühidalt 80 meetri peal saab kolme eri tööliiki kasutades juba 15 punkti kokku.

Leedukad on teinud ametliku kodulehe, mis on leitav siit - http://lrmd.lt/30WAY. Kui olete kokku saanud 30 punkti, on võimalik PDF kujul alla sikutada diplom. Selleks sisestage oma kutsung reale „your callsign“ ning võtke kindlasti linnuke eest ära „I am a robot“ realt. Seejärel vajutage „Lookup“ nuppu ja nii genereeritaksegi diplom. NB! Faili suurus on ca 5 mega. Kes tahab näidisdiplomit näha, võib juba praegu kasutada ES7GM kutsungit.

Nüüd see olulisem osa üritusest. Üleskutse kõigile, kel veidigi aega ja tahtmist – olge head ja kasutage ES30WAY kutsungit. Kellelegi piiranguid ei seata! Küll aga selleks, et kaks meest samal ajal, samal sagedusel ja samas tööliigis ei töötaks, tegin valmis ühe tabeli. Tabel asub siin - http://bit.ly/es30way. Tegu on täiesti tavalis exceli tabeliga, mida kõik saavad täita. Lehe põhjas (vt all olevat pilti) on iga päeva kohta eraldi tabel. Seda tabelit võib alati käigu pealt täita. Kui kellelgi peaks tuhin peale tulema, siis vaadake igaks juhuks üle, et keegi teine samal sagedusel samas tööliigis ei töötaks. Kirjutage oma kutsung sinna ja andke tuld!

Logidega on asi lihtne. Kõik logid saadke ADIF formaadis mulle es7gm@hot.ee. Laen neid ise jooksvalt ülesse ja hiljemalt õhtuks püüan kõigile kinnitada, et logi on käes.

Kui kellelgi tekkis küsimusi või vajab abi, siis andke kindlasti märku!

73! Kristjan ES7GM

Pilt
Vasta