eksam

Kasulik info mis võiks teistele huvi pakkuda.
Vasta
Kasutaja avatar
ES2FN
QTH Locator:

eksam

Postitus Postitas ES2FN »

Tere, Leian et raadioamatööri eksamil pole oomi seadusest kaugemale minna "kui sedagi vaja on". Poiss ostab Tehnoturust pilli, kus on kaks nuppu "on /off ja send" ,Rohkem ta ei tea ja teadma ka ei pea. Need Kes seadmed ise kokku keevitavad on sideinspektsiooni mure. Kui sa ostad mersu, siis eksamil ei küsita, kuidas mootori sissepritse töötab. Põhiline sideprotokolli teadmine, kuna anda QSL ja raport ja kuulata eetrit et mitte teha laulukoori. Samuti võiks ka mõned kaardid trükkida.
de 2FN
73 de 2FN
siilionu
QTH Locator:

Re: eksam

Postitus Postitas siilionu »

Seda siis D kat puhul või ka A puhul?
Igal juhul oleks see julge samm ja tooks uut rahvast juurde. Egas linnaamatööril, kes vahest DMR repi peal hääl teeb, ole suurt midagi vaja. Kutsungi näeb ekraanilt ja signaal kas on või ei ole.
ES2MA
QTH Locator:

Postitus Postitas ES2MA »

Noh mingid elementaarsed teadmised peaks olema. Et mis on sagedus ja mis lainepikkus. Mis on antenn ja mis maandus. Mis on pinge ja mis vool. Ohutustehnika. Kolme tähe jaoks piisab.
Kasutaja avatar
es6pz
QTH Locator:
Kontakt:

Postitus Postitas es6pz »

Aparatuur ja tehnika ei ole eriti oluline! Ma pean eksamil väga vajalikuks reaalse sidepidamise oskuste omamist ja reeglite teadmist. Häbi, kuidas on allakäinud sidepidamise tase...
Vasta