ICOM IC-7300

Kõik lühilaine seadmed

Moderaator: ES2MA

Kasutaja avatar
ES7GN
QTH Locator:
Kontakt:

Re: ICOM IC-7300

Postitus Postitas ES7GN »

kui sa seda AIMOS-i krutid, kus kursor on sellel ajal? ja kuhu ta jääb peale kruttimist?
Kasutaja avatar
es7aaz
QTH Locator: KO28sp

Postitus Postitas es7aaz »

Sellel kursoriga seost pole. Sellele häälestusnupule saab anda erinevaid funktsioone kui seda krutid. Näiteks kui krutid päripäeva, siis annab SDR konsoolile käsklusi PageUP PageUP PageUP. Kui krutid vastupäeva, siis annab SDR konsoolile käsklusi PageDOWN PageDOWN PageDOWN.

Siin on õpetus Griffin PowerMate multimeedia kontrollerile + PowerSDR konsoolile:
https://edge.flexradio.com/www/uploads/ ... -Guide.pdf

Multimeedia kontrollereid on teisigi, millel on ka vajutatavaid nuppe. Neid nuppe saab ka panna erinevaid käsklusi tegema.

https://www.contourdesign.com/support/product-manuals/
Pilt
73,
Riho ES7AAZ

qrz.com/ES7AAZ
Kasutaja avatar
ES7GN
QTH Locator:
Kontakt:

Nende nuppudega ei ole enamus SDR-ide juures suurt midagi teha ta töötab aktiivses aknas, seal kus on kursor, nagu hiir. Kui sa tahad samal ajal logi täita ja nuppu keerata siis unusta ära. Kogemus olemas. Proovisin päris mitme programmiga. Ma mõtlen neid SDR-e mis töötavad arvuti aknas kus on samaaegselt nii logi kui ka SDR. Võimalik, et ma ei osanud õigesti seda nuppu installida. :(

Oled sa sellist nuppu SDR programmiga ise näppinud?
Kasutaja avatar
es7aaz

Griffin PowerMate'i olen ja ma tean, et see annab käsklusi aktiivsele aknale. Teisi mudeleid ma ei tea, aga ma tean,
et põhimõtteliselt on võimalik käsklusi saata ka mitteaktiivsele aknale. Mul on üks proge, millega saab desktop'le
orgunnida nuppe, nende nuppudega saab saata käsklusi suvalisele aknale. See on vaid tarkvaraline küsimus.
73,
Riho ES7AAZ

qrz.com/ES7AAZ
Kasutaja avatar
ES7GN
QTH Locator:
Kontakt:

No aga miks sa seda programmi siis vaka all hoiad. Ütle kus saab, lase rahva sekka.

Kuigi jh, desktoobi nuppudest ei ole suurt abi.
Kasutaja avatar
es7aaz

Ma tegin neid nuppe kunagi Writelog RTTY jaoks. Hea vaid hiirega saata. Ei pea klaveri pealt midagi näppima. Kõik saab hiirega tehtud.
Mu jutu point oli see, et tasub erinevate toodete manuaale lugeda. On võimalik, et leiab sellise häälestusnupu, mille saab käsklusi andma
panna ühele kindlale aknale, olgu see siis aktiivne või mitteaktiivne.

See proge on PowerPro, sellega saab Windows'i igasuguseid "lollusi" tegema panna - http://powerpro.cresadu.com/
73,
Riho ES7AAZ

qrz.com/ES7AAZ
Vasta