Kuidas Eestis osta ferriitrõngaid

Kasulik info mis võiks teistele huvi pakkuda.
Vasta
alsatianp
QTH Locator:

Kuidas Eestis osta ferriitrõngaid

Postitus Postitas alsatianp »

Kuidas Eestis osta ferriitrõngaid ala T37-43, T50-6, T25-6. Farnellis on midagi, aga liiga suured.
Kasutaja avatar
bob
QTH Locator:

Re: Kuidas Eestis osta ferriitrõngaid

Postitus Postitas bob »

Mina sain oma punased Elfast, hea kattega ja ümarate servadega. Ei riku lakki ja sobivas mõõdus.
PiltPilt
ES1-BOB
alsatianp
QTH Locator:

Re: Kuidas Eestis osta ferriitrõngaid

Postitus Postitas alsatianp »

Need ostud siis minu jaoks päris keerulised.
Tellisin Elfa Distrelecist t T50-6 ja FT37-43 rõngaid.
Tellisin 15. augustil ja 16. augustil oli meilikastist teade, kust sai aru, et kaup pannakse teele 18. augustil. ....
3. septembril helistasin Elfa Distreleci. Seal vastati, et asi on enam, kui kummaline. Palusin neil siis esimesel võimalusel ära saata.
16. septembril helistas kuller ja teatas, et ta on pakiga teel. Seletasin talle enda arvates arusaadavalt, kus mu suht üksik elamine asub. Mõne tunni möödudes helistas kuller ja teatas, et ta minu elamist ei leia ja asub ühel teisel aadressil suht lähedal. Kargasin jalgratta selga ja varsti sain paki kätte ilma mingit dokumenti esitamata.
Kui tellisin Farnellist 2 auguga ferriitrõngaid juhtus selline asi, et ühest kotist on kadunud kõik tellitud korralikud elektrolüütkondensaatorid. Kui läksin katkise kotiga Oomipoe Tartu poodi, siis uuriti kotti, teatati et see on hämmastav ja telliti uuesti 5 elektolüütkondensaatorit , millele tuli hiljem jälle 40km järele sõita.
Kord DX.com tellides juhtus interneti probleemide tõttu nii, et maksin kogematta 2 korda ja pooleteise kuu pärast oli postitädi 2 pakiga koduvärava taga.
Allieexpress. com tellides oli 2 nädala pärast postitädi pakiga värava taga.
Kas on kuskil veel kohti, kust tasub paarikümne eurosid pakke tellida ilma lisakuludetta?
Vasta