php foorum

Kõik arvamused, soovitused, ettepanekud mis aitavad seda foorumit arendada.
Vasta
Kasutaja avatar
es3ki
Postitusi: 616
Liitunud: 29 Nov 2005, 19:52
QTH Locator:
Asukoht: Rapla KO28JX

php foorum

Postitus Postitas es3ki »

Uus foorumi soft minule küll ei istu: hami foorumist oleks nagu saanud php foorum, pool ekraani on nüüd kasutu, tegelik sisu kaob atribuutika varju, tekst on kribu, foorumi nimi jääb phpBB läraka varju, teistest kodumaistest foorumitest saabununa läheb aega kohanemisele ja veel üht-teist. Mõnele aga võib jälle just uus versioon meeldida :roll:
73! de es3ki
Kasutaja avatar
es3at
Site Admin
Postitusi: 637
Liitunud: 29 Nov 2005, 15:48
QTH Locator: KO18UO
Asukoht: Pürnumaa

Re: php foorum

Postitus Postitas es3at »

es3ki kirjutas:Uus foorumi soft minule küll ei istu: hami foorumist oleks nagu saanud php foorum, pool ekraani on nüüd kasutu, tegelik sisu kaob atribuutika varju, tekst on kribu, foorumi nimi jääb phpBB läraka varju, teistest kodumaistest foorumitest saabununa läheb aega kohanemisele ja veel üht-teist. Mõnele aga võib jälle just uus versioon meeldida :roll:
Jah, võibolla on see Sulle üllatus aga php foorumid on nad üldjuhul kõik, ka see "eelmine". saan aru, et probleeme on "nahaga", neid on praegu veel natuke vähe jah. Nullist ise tegema ei hakka. Vaatan mingi sobiva ja kohendan vastavalt vajadustele. Nii nagu ka eelmistega tehtud.

Kasutu ruumi all mõtled külgedel vaba ala? Kui jah siis jällegi pole foorumi softiga siin mingit pistmist, see on "nahk2 ja saab vahetatud üsna pea.

Uuel versioonil muidugi nii plusse kui miinuseid. Plussiks on näiteks suurem turvalisus ja paindlikus. See omakorda tõi kaasa mõningaid miinuseid millest Sind just häirib see, et vanad "nahad" enam ei sobi. Küll laheneb ka nendega.

Aga see, et tekst väike. Vaata üleval paremal on A täht nooltega. sealt saad fonti muuta kui vaikimisi ei sobi. Minule näiteks sobib ka see vaikimisi font ilusti.
Pilt
Vasta