1. leht 1-st

Kes ma olen

Postitatud: 16 Jaan 2010, 00:03
Postitas ES2TL
Teen ettepaneku analoogselt CB foorumiga ( http://foorum.cbradio.ee/viewtopic.php? ... 03&start=0 ) lisada vastav enesetutvustamise teema "Kes ma olen" HAM foorumisse.

Re: Kes ma olen

Postitatud: 16 Jaan 2010, 09:50
Postitas es3at
Kui on vajadust siis muidugi võib, samas on ju olemas profiili see info panna.

Re: Kes ma olen

Postitatud: 16 Jaan 2010, 14:17
Postitas ES2TL
Profiili pikem jutt ei mahu. Kindlasti on meie seas palju huvitavaid inimesi, kellel raadiohuvi üks mitme seast -kuuleks nende teistestki hobidest. Väga huvitav on teada saada, kuidas keegi tee raadio juurde leidis jpm. Ehk leidub teisigi, kellele selline teema võiks huvi pakkuda? Andke teada! Ühe mehe soovist kindlasti ei piisa, muidu tekiks foorumisse nii palju teemasid kui on kasutajaid :D :D.
P.S. Veidi privaatsemaks tegemise huvides võiks juurdepääs uuele teemle olla analoogselt CB foorumiga vaid registreerunud foorumiliikmetele.
73!

Re: Kes ma olen

Postitatud: 16 Jaan 2010, 19:17
Postitas ES2JL
Ajalootoimkond on aastate eest kutsunud meid oma hobiteed talletama. Aga kuna inimene on loomult laisk, siis on seda teinud vaid üksikud hamid.Mina näiteks ei tea oma paljudest kolleegidest suurt midagi. Põhjus ka see ,et eelistan cw signaale eetrisse saata.Samas ei ole kõik igapäevaselt seotud telekommunikatsiooniga. Igapäevane töö võib olla hoopis midagi muud.Huvitav oleks teada saada ,mis huvid kolleegidel veel on. Sest inimestel on ju mitu külge, nagu öeldakse. Ja kuna inimene on ennem ümmargune kui kandiline, siis peaks neid erinevaid külgi olema lõpmatult suur arv.Võib olla pole vale kui neid erinevaid külgi püüda määrata küljeli 8-ga ,ehk lõpmatusega.Mina olen idee poolt. Ajalootoimkond võiks asja uuesti üles võtta. Seda enam , et vahepeal on targad mehed välja mõelnud sellise geniaalse suhtlusvahendi nagu internet.

Re: Kes ma olen

Postitatud: 17 Jaan 2010, 14:17
Postitas es3at
Teema loodud. Lugemine ja kirjutamine lubatud vaid sisselogitud kasutajatele.

Head kasutamist.