Mati antud AMSATi ISS-lingilt jõuab ka raadioamatööridele ühel või teisel viisil huvi pakkuvate muude satelliitideni. Sealt saab kiire ülevaate hetkeolukorrast ning soovi korral ka detailsemat infot:
http://www.amsat.org/amsat-new/satellites/status.phpÜlelendude infot kompaktsel ent enam või vähem ammendaval kujul pakub AMSAT kah:
http://www.amsat.org/amsat-new/tools/predict/Võib-olla kõige kasulikum kontsentreeritud info koht on hetkel aga
http://aar29.free.fr/sat/ao7/index.phpSeal on võimalik logida oma kontakte, vaadata teiste peetud sidesid ning tutvuda konkreetsete satikate kaudu töötamise nüanssidega.
http://oscar.dcarr.org/ on loomulikult kah kasulik, sinna tasub ka oma raporteid lisada.
Statsionaarse jaama korral (nt duplekstööd võimaldav transiiver või kaks transiiverit ning antennipööraja) on väga mugav, kui satelliidi jälgimise nii sageduste kui asukoha mõttes teeb ära arvuti. Selleks on terve posu programme kirjutatud. Riistvara juhtimiseks olen neist proovinud kahte - Ham Radio Deluxe-t koos satelliidijälgimise tükiga ning Linuxi ja Windowsi all töötavat GPredict-i. Esimene ei tundunud liiga head tööd tegema, kuid nägi see-eest edev välja. Teine on see, mille abiga ma enamuse oma satisidedest maha olen pidanud. Sellel on kah mõned kiiksud küljes, kuid üldiselt töötab hästi. On olemas veel üks tubli tasuta programm, Orbitron, mida kasutatakse küllalt palju. Kahjuks on selle arendus peale 2007. aastat soiku jäänud.
Lisaks on terve ports tasulisi programme, millest ehk tuntuimad ja paremad(?) on SatPC32 ja Nova for Windows. Esimest neist hinnatakse vast kõige rohkem.
Androidiga nutitelefonidele on olemas kah abiks proge: HamSatDroid.