HAM foorum

Raadioamatörismist ja kõigest haakuvast.
Tänane kuupäev 23 Nov 2019, 03:01

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Windows XP- lindprii
PostitusPostitatud: 03 Juun 2016, 11:44 
Eemal

es8co kirjutas:
Ise seda ei oska. Pean kedagi paluma üle TeamVieweri tegema.

See on lihtne:
-ava "Control Panel"
-vali "Perfomance and Maintance"
-vali "Free up space..." ja tegutse vastavalt juhistele. Kui oled lõpetanud, siis:
-vali "Rearrange items on your hard disk...". Kõigepealt sealt analüüs ja selle järgi defragmenteerimine. Peale seda võid korrata veelkord seda "Free up..." rida ja selle järel viimast operatsiooni. See Su XP hakkab siis uut noorust üles näitama...
de 1CW

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Juun 2016, 14:31 
Eemal

Minu Windows XP on eesti keeles aga sellegi poolest peab tingimata omama mingisuguseidki teadmisi ja vilumust muidu võib juhtuda et peale minu pusimist polegi minu naisel arvuti juurde enam asja.
Ehk tahtsin kõige paremini aga välja kukkus... Momendil olen oma arvutiga rahul. TU! 73!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Juun 2016, 17:29 
Eemal

es8co kirjutas:
Minu Windows XP on eesti keeles aga sellegi poolest peab tingimata omama mingisuguseidki teadmisi ja vilumust muidu võib juhtuda et peale minu pusimist polegi minu naisel arvuti juurde enam asja.
Ehk tahtsin kõige paremini aga välja kukkus... Momendil olen oma arvutiga rahul. TU! 73!

Vaata ikka kõigepealt üle see "Control Panel", mitte ei usu et ka seal käsklused eestikeelsed on. Minu mõlemal eestikeelsel XP-l küll ei ole, ikka anglo-saksi murdes...kuigi muud sina-tänne liigutamised on ugri-mugri murdes. Ega see ei ole mingi pusimine, lihtsam kui mingi logiprogrammi sisse toppimine. Hirm on see mis araks teeb...
de 1CW

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Juun 2016, 22:20 
Eemal

Hi! Idanaabritel on kuidagi mingi ütlemine, et silmad küll kardavad aga käed tegutsevad. GN

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04 Juun 2016, 14:45 
Eemal

es8co kirjutas:
Hi! Idanaabritel on kuidagi mingi ütlemine, et silmad küll kardavad aga käed tegutsevad. GN

Aga tegutse siis, missa põnnad. Jeerum - igasugust ülemäärast sõnnikut oled sellesse vaesesse XP-sse sisse osanud (julgenud) punnida ja nüüd kardad masina enda sanitaarprotseduure läbi viia, katsu olla.... Milleks vaevata kõvaketast kõigi nende jäänukitega, mida enam kunagi ju vaja ei lähe.
de 1CW

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04 Juun 2016, 15:08 
Eemal

Arvo, kui sinule see toiming on tuttav ning ka aega ja viitsimist juhtub olema, siis võiksid selle minu arvuti noorenduskuuri, sõbramehe poolest üle TeamViewer-9 ehk ära toimetada? (nimu Skype on: eskoriive)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid