HAM foorum

Raadioamatörismist ja kõigest haakuvast.
Tänane kuupäev 01 Juun 2020, 07:12

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 14 Aug 2014, 21:45 
Eemal

Kuidas Eestis osta ferriitrõngaid ala T37-43, T50-6, T25-6. Farnellis on midagi, aga liiga suured.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14 Aug 2014, 22:53 
Eemal
Kasutaja avatar

Mina sain oma punased Elfast, hea kattega ja ümarate servadega. Ei riku lakki ja sobivas mõõdus.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17 Sept 2014, 10:08 
Eemal

Need ostud siis minu jaoks päris keerulised.
Tellisin Elfa Distrelecist t T50-6 ja FT37-43 rõngaid.
Tellisin 15. augustil ja 16. augustil oli meilikastist teade, kust sai aru, et kaup pannakse teele 18. augustil. ....
3. septembril helistasin Elfa Distreleci. Seal vastati, et asi on enam, kui kummaline. Palusin neil siis esimesel võimalusel ära saata.
16. septembril helistas kuller ja teatas, et ta on pakiga teel. Seletasin talle enda arvates arusaadavalt, kus mu suht üksik elamine asub. Mõne tunni möödudes helistas kuller ja teatas, et ta minu elamist ei leia ja asub ühel teisel aadressil suht lähedal. Kargasin jalgratta selga ja varsti sain paki kätte ilma mingit dokumenti esitamata.
Kui tellisin Farnellist 2 auguga ferriitrõngaid juhtus selline asi, et ühest kotist on kadunud kõik tellitud korralikud elektrolüütkondensaatorid. Kui läksin katkise kotiga Oomipoe Tartu poodi, siis uuriti kotti, teatati et see on hämmastav ja telliti uuesti 5 elektolüütkondensaatorit , millele tuli hiljem jälle 40km järele sõita.
Kord DX.com tellides juhtus interneti probleemide tõttu nii, et maksin kogematta 2 korda ja pooleteise kuu pärast oli postitädi 2 pakiga koduvärava taga.
Allieexpress. com tellides oli 2 nädala pärast postitädi pakiga värava taga.
Kas on kuskil veel kohti, kust tasub paarikümne eurosid pakke tellida ilma lisakuludetta?

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid