HAM foorum
http://foorum.erau.ee/

Peakomplektid.
http://foorum.erau.ee/viewtopic.php?f=25&t=3188
1. leht 1-st

Autor:  pauhh [ 12 Nov 2012, 16:50 ]
Teema pealkiri:  Peakomplektid.

Seoses uue rigi soetamisega tuli päevakorrale ka peakomplekti vajadus. On saanud üht- teist proovitud kuid eriti mugavad need just ei olnud. Mõne päeva sain kasutada Heil Pro Set Quiet ja pean tunnistama, et ei olnud need suuremad asjad. Kuidagi ebamugavad olid ja kõrvikud hakkasid paari tunni möödudes valutama. Kaablid tundusid sellised juuksekarvast tehtud olema, et kui natuke kõvemini sikutad siis lähevad pooleks. Annan sellele komplektile 5 palli süsteemis 2 palli! See minu isiklik arvamus! Tuli siis edasi vaadata. USA HAM foorumites kiideti arvutikasutajate peakomplekti Sennheiser PC350. Ega muud, vaatasin meie kaubanduses ringi ja ühes ost/müük saidil poolmuidu nad minu omaks saidki. Ja oh üllatust kui neid eimest korda pähe proovisin, kerged, mugavad, hea sound, kaabel korralik taga, igati tipp- topp peakomplekt. Kuna aga mikrofon on elektreet ja minu rigi tahab dünaamilist mikrofoni siis tuli vahele väike lisa kaabel teha. Polnud endal aega (loe oskust) sellega jännata siis saigi tellitud nö. vahetükk mis sobib paljudele FT rigidele. Selline mees nagu Alex K6VHF usast teeb igasugu huvitavaid vidinaid ja seegi väike asjake on tema toodete valikus. Peale tellimuse esitamist oli kaup 5 päevaga kohal. http://k6vhf.com/?p=174 See vahetükk sobib siis ainult elektreet mikrofoni jaoks! Kaup käes ühendasin asjad kokku, panin pedaali külge (pedaali saab minu käest osta kui kellegil vaja :) ) ja kõik toimetas väga ilusti. Enne kui eetrisse läksin tegin mikrofoni helitesti Skype lehel kus saab oma peakomplekti häälestada. Mõned õhtud olen siis Sennheiser PC350 häält teinud ja pole halvustavat midagi kuulnud. Isegi 7GN ja 5QA olid rahul :)
Võin julgelt oma vähestele kogemustele selle peakomplektile 5 palli süsteemis 4+ anda. Kindlasti on ka paremaid peakomplekte aga pole neid siiani kohanud. Veel niipalju, et Sennheiser PC350 müüb praegu eestis kõige soodsamalt Elioni e-pood https://pood.elion.ee/productInfo/63/korvaklapid-sennheiser-pc350/SPC350
Kui aga erinevates ost/müük portaalides ringi vaatate siis võite ka odavamalt neid leida.
ebay link: http://www.ebay.com/itm/K6VHF-Headset-Adapter-HS-Y01F-for-YAESU-FT-1000-2000-950-920-DX5000-847-/150936530200
Vaata ka siit: http://www.xtremecomputing.co.uk/articles_pagesprinter/sennheiser_pc350_pro_gaming_headphones,5.html

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Autor:  ES7GN [ 12 Nov 2012, 21:33 ]
Teema pealkiri:  Re: Peakomplektid.

"Isegi 7GN" ütles selle kohta, et harju keskmine, et käib küll vaesel ajal. :)
Tegelikult uurisin natukene neid klappe ja ei saanud pihta. Sama mark aga erinevad otstarbed? Üks oli mingi HiFi teine oli mingi game G4ME vist. Millist sa kiidad? Või milline sul on?

Autor:  pauhh [ 12 Nov 2012, 22:05 ]
Teema pealkiri:  Re: Peakomplektid.

Ära moonuta tõde :)
Kiidan ikka SENNHEISER PC350 mudelit. See Hifi või G4ME (mäng minu jaoks või midagi seesugust tõlkes) tähendab mingit selle klassi brandi toodet nagu mina olen aru saanud. See PC350 on konkreetne mudel ja seda ma kiidangi!
http://en-de.sennheiser.com/pc-350

Autor:  ES7GN [ 13 Nov 2012, 21:12 ]
Teema pealkiri:  Re: Peakomplektid.

pauhh kirjutas:
Ära moonuta tõde :)

OK OK ei öelnud aga mõtlesin. Vähemalt 2 *
:)

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/