HAM foorum

Raadioamatörismist ja kõigest haakuvast.
Tänane kuupäev 11 Dets 2017, 07:59

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 02 Mai 2012, 22:32 
Eemal

Tere, olen teie foorumil ja tervel amatöörraadio teema juures suhteliselt uus liige. KV-s teenisin sidemehena ja tahaksin raadiosidet oma hobbiks edasi arendada. Otsisin oma küsimustele vastust internetis ja tuttavate käest, kuid vastust ei leidnud, seega otsustasin teie poole pöörduda.

1) Kas on võimalik soetada amatöörraadiojaama välismalt puhtalt kuulamiseks (pean meeles Baofeng UV-5 raadiojaama) või on selleks eriloa vaja ja kas raadiojaam peab mingetele kindlatele nõuetele vastama?

2) Kus Tartus oleks võimalik sooritada eksamit raadio kategooriale?

Tänan teie abi eest.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Mai 2012, 07:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Kus Sa elad? Siis teaks juhatada mõne kohaliku amatööri juurde.
Muide, lihtsalt kuulamiseks pole mingit luba vaja ja raadioid on ka eestis saada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Mai 2012, 08:07 
Eemal
Kasutaja avatar

ZiNk kirjutas:
Tere, olen teie foorumil ja tervel amatöörraadio teema juures suhteliselt uus liige. KV-s teenisin sidemehena ja tahaksin raadiosidet oma hobbiks edasi arendada. Otsisin oma küsimustele vastust internetis ja tuttavate käest, kuid vastust ei leidnud, seega otsustasin teie poole pöörduda.

1) Kas on võimalik soetada amatöörraadiojaama välismalt puhtalt kuulamiseks (pean meeles Baofeng UV-5 raadiojaama) või on selleks eriloa vaja ja kas raadiojaam peab mingetele kindlatele nõuetele vastama?

2) Kus Tartus oleks võimalik sooritada eksamit raadio kategooriale?

Tänan teie abi eest.

http://www.erau.ee/ kõik vastused siin olemas.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Mai 2012, 08:25 
Eemal

Kuulamiseks (ja ka saateks) pakkuda mitmeid erinevaid kasutatud lühilaine- ja ultralühilaine raadiosid (Icom, Yaesu, Kenwood). Hinnad soodsad. Kui huvi, võta ühendust.
73! Einar
Tel.: 50 78 385 või PS

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Mai 2012, 08:26 
Eemal
Kasutaja avatar

ZiNk kirjutas:

Pole päris see, aga umbes sama jaam - http://foorum.cbradio.ee/viewtopic.php?f=32&t=5193, seal on juttu nii jaamast, kui ka tellimisest.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03 Mai 2012, 09:41 
Eemal

es6tx kirjutas:
Kus Sa elad? Siis teaks juhatada mõne kohaliku amatööri juurde.
Muide, lihtsalt kuulamiseks pole mingit luba vaja ja raadioid on ka eestis saada.

Ise olen Tartus.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Okt 2012, 09:21 
Eemal

Meelis! Olen Sulle väga tänulik, et Sa ise selle fakti avalikustasid. Ma kartsin asjaolude selgitamisel ebatäpne olla ja vaikisin Sinu tookordsest segamisest, ning selles olen ma praegu samuti täiesti kindel, et meie enda hamide seas oli väga palju vaenlasi.

Latest 70-461 dumps practice questions delivers in depth understanding so you will pass real exam on time. Also see more details on Massachusetts Institute of Technology (MIT) and University of Advancing Technology website and Youtube or Facebook best of luck.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid