HAM foorum

Raadioamatörismist ja kõigest haakuvast.
Tänane kuupäev 11 Dets 2017, 11:39

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 13:45 
Eemal

Austatud lugejad,

kuigi ES-kutsung on mul alles veel nii igaks petteks, lubage siiski muret tunda olukorra üle, kus mitmed "alfaamatöörid" ja "eliittsebistid" üksteist siin foorumis "sõbralike" sõnadega kostitavad. Tegu pole kahjuks mitte vinniliste kemmergus suitsu kiskuvate poisikeste, vaid pealtnäha soliidsete härrasmeestega, kes klaviatuuri taga matsiks muutuvad. Rääkimise ja kirjutamise asemel on neil nüüd "tšättimine".

Kui asjalik foorum peldikuseinaks ära kisub, jääb üle seinad maha kiskuda ning jätta alles auk maanduseks ja teibad antennitraadi kinnituseks, juurde veel paberirull logi pidamiseks. Foorum tuleb asendada toimetatud veebiajakirjaga, kuhu igaüks argumenteeritult kirjutada-joonistada võib. Kiiremate asjade jaoks on teil ju õhtused raadioringid.

Kollektiivse vastutuse jagamisel lõpmatusele lähenevas kollektiivis läheneb igaühe individuaalne vastutus nullile.
Poisike on nüüd piisavalt isakesi _______ õpetanud. On peut dire que toute initiative sera puni, mais vos mains resteront trop courtes.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 14:43 
Eemal

Tere,

Ma ei ole kindel mida Sa selle "alfaamatöörid" ja "eliittsebistid" all mõtlesid, aga soovitan läbi lugeda teema "ES6 mehed sõidavad talvepäevadele".

Kas siin on keegi, kes EI LEIA, et ES2JT norib avalikult tüli? Ma kujutan ette et kuskil peaksid olema selle foorumi reeglid, kus on keelatud halvustamine ja tüli norimine. Ülalmainitud teemas oli 4 inimest, kes ES2JT tähelepanu sellele juhtisid. ES2JT vastused olid stiilis "kes sa selline oled et siin midagi ütlema tuled", ning "minu arvates oled sa mõttetu vend, kuna julgesid baluni kohta küsida".

Mul on avalik küsimus selle foorumi moderaatorile - kui mitme inimese allkirja on vaja selleks, et kroonilise tülinorija account siin kinni pandaks?!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 16:34 
Eemal

Leidsin KKK alt sellise asja:

» Sain spämmi või solvava kirja foorumi vahendusel!
Saada foorumi administraatorile koopia kogu kirjast ja loodetavasti kasutab ta enda käsutuses olevaid meetmeid selle lõpetamiseks.

Meil on siin olukord kus üks inimene järjepidevalt solvanguid loobib. Siit küsimus - millised on need "administraatori käsutuses olevad meetmed" olukorra lõpetamiseks?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 18:28 
Eemal

Googeldades on keegi lugupeetud isik:
http://valimind.eu/ready/29579f8195cc9a ... 0a13b1ea35

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 19:06 
Eemal
Kasutaja avatar

alsatianp kirjutas:

FAKE reklaam! Enne valimisi sai iga mees endast või naabrimehest sellise lehe teha.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 19:39 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

es1tu kirjutas:
Mul on avalik küsimus selle foorumi moderaatorile - kui mitme inimese allkirja on vaja selleks, et kroonilise tülinorija account siin kinni pandaks?!

Nagu ka privas Sulle vastasin. Mida see Sinu arvates muudaks?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 19:48 
Eemal
Kasutaja avatar

pauhh kirjutas:
alsatianp kirjutas:

FAKE reklaam! Enne valimisi sai iga mees endast või naabrimehest sellise lehe teha.

...selle tegi minust Einar :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 19:51 
Eemal
Kasutaja avatar

ei teinud EI, EI ei oska pilte üles laadida. selle tegi EI jurist äkki?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 20:33 
Eemal

es3at kirjutas:
Nagu ka privas Sulle vastasin. Mida see Sinu arvates muudaks?

Kuido - loe 3HAR-i jutt läbi. Me oleme jõudnud sinna, kus iga teise 6EI posti peale tuleb kellegi Jaan Tombi iba jutt mingist triikrauast.
Siin on vähemalt 5 inimest kes on kirjutanud et neid see häirib. Mis Su ettepanek on? Vaatame kõik vaikselt pealt kuidas Jaan Tomp
selle foorumi "peldikuseinaks" muudab, nagu 3HAR kirjutas?

Jah, ka mind häirib, päris tugevalt häirib.

Teeb hääletuse? Ja kuna tegemist ERAÜ nime all toimiva foorumiga siis hääleõiguslikud on ERAÜ liikmed?
Sobib? Ja tulemuseks mis? Kasutaja blokeerimine? Millise tähtajaga?.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 20:42 
Eemal
Kasutaja avatar

bob kirjutas:
ei teinud EI, EI ei oska pilte üles laadida. selle tegi EI jurist äkki?

....tean,tean.... mul sõbrad tegid tookord pulli lihtsalt :)
Läks meelest BOB,..... kui sa oma sõbra Einariga suhtled, siis vabanda minu nimel selle "Triikrauamüüja" eest, tegelikult Anneli pani talle selle nime....käisime uudishimust 2010.a. suvel selles uhkes Tani äris, mis oli raffast tühi ja see müüjatädi käis kogu aeg meil kannul ja pakkus küll üht-küll teist...Hakkas juba piinlik ja ütlesin Anneli'le, et osta ometi siit midagi....muidu tuleb tagant toast kuri onu ja hakkab õiendama:)
Ja ta ostiski mingi, vist Türgi triikraua...talle oli tööjuurde seda hädasti vaja.
Ja kui Tõrvas kokkutulekul Einar'it nägi ja teada sai, et see selle äri juhataja, ütleski...."aaa, see on see triikraua müüja"!
Samas olen arvamusel, et härrasmees ei tohiks solvuda selle peale, kui teda tema oma kaupluses müügil oleva kauba müüjaks nimetatakse...
Aga selle peale solvun mina küll, kui keegi tuleb ERAÜ üritusele,tehnikapäevale, loosungiga, et"Ajame jalad laiali ja nõuame õlut!"
Teisalt pole jälle Einar süüdi, et teda selliseks on kasvatatud....laps pole süüdi ju?
Ja kirjutab ta produktiivselt....10 kuuga ligi 500 postitust!
Kokkuvõtteks:Tervita teda ja tema alandlikke teenreid(neid vist kokku 4) :P !

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 22:13 
Eemal

es3at kirjutas:
Teeb hääletuse? Ja kuna tegemist ERAÜ nime all toimiva foorumiga siis hääleõiguslikud on ERAÜ liikmed?
Sobib? Ja tulemuseks mis? Kasutaja blokeerimine? Millise tähtajaga?.

Kuido - mina olen poolt.
Kas siin on veel kedagi (peale Jaan Tombi ja Joel Tuhkru, kelle arvamust ning suhtumist me juba teame) kellel asja suhtes seisukoht on?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Veebr 2012, 23:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Ausalt Aadu Adok, arene veidi! Sa lähed ka lapsemeelseks penskariks kätte ära.

Kallis sõber Officer: See pole minu sõber. Ma ei oma ostetud kutsetunnistusega sõpru. Veel vähem ma aksepteerin tema QSOsid.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Veebr 2012, 02:02 
Eemal

Dzhentelmenid!?

Katsuge rohkem eneseväärikust säilitada!
Eesti on liiga väike, et me ennast liivakastide vahel ära jaotaksime, veel väiksem on kahanev HAMide seltskond. Me arvame, et pissime teise liivakasti, aga lõpuks selgub et liivakast on ikka üks ja see sama ja haiseme kõik ühtemoodi.

Ärge laskuge madalale!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Veebr 2012, 08:35 
Eemal
Kasutaja avatar

bob kirjutas:
Kallis sõber Officer: See pole minu sõber. Ma ei oma ostetud kutsetunnistusega sõpru. Veel vähem ma aksepteerin tema QSOsid.

Ei maksa võtta kõiki enda järgi, igaüks ei saa osta tunnistusi raha eest. Sinu IQ-st olin ma küll paremal arvamusel.
Kõik ei saagi kõigile meeldida, aga ainult sellepärast ei maksa veel inimest solvata ja veel põhjendamatute väidetega, sellega tõukad endast eemale ka teised sõbrad.
Nagu ES2APR eespool kirjutas, katsuge säilitada eneseväärikust ja mitte laskuda nii madalale. Oleme tõesti ühes, sama hobi liivakastis.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Veebr 2012, 08:36 
Eemal
Kasutaja avatar

Sõbrad, selle asemel, et tulutult sõgedaid manitseda, minge foorumi juhtpaneeli, sealt valikutest vajutage "Sõbrad ja vaenlased"
ja seal omakorda "Halda vaenlaste nimekirja". Sisestage kasti teile ebameeldivate postituste postitaja nimi või nimed, iga nimi uuele reale ja rohkem ei pea te seda solki lugema.
Admin võiks ikkagi otseselt solvavad postitused ära kustutada ja postitajale kurja nägu teha.
Kena päeva kõigile!

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 1 tund [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis